» Ką reikia apgalvoti ruošiantis vestuvinei fotosesijai? Orange fiesta

Ką reikia apgalvoti ruošiantis vestuvinei fotosesijai?

Yra daugybė straipsnių apie tai, kaip teisingai pasirinkti fotografą, ką daryti lietaus atveju, kokias fotografavimo pozas geriausia pasirinkti,   tačiau jei skauda galvą, trina batai ar nėra nuotaikos nepadės ir geriausi patarimai. 

Išsimiegoti

Žinome kiek daug streso tenka patirti prieš svarbiausią vestuvių diena, tačiau privalote išsimiegoti. Nepasilikite papuošimo darbų, maisto ar alkoholio transportavimo paskutinei nakčiai. Jei kitaip susiplanuoti neišeina sugalvokite, kam galėtumėte tai patikėti. Jūsų šypsena ir gera nuotaika svarbiausia, juk visa tai atsispindi nuotraukose.                                                    

Patogiai jaustis

Kad pavyktų atsipalaiduoti reikėtų apgalvoti keletą svarbių techninių dalykų. Pasiimti patogią avalynę, vaistų nuo skausmo, šlapių servetėlių. Reikėtų apgalvoti ir užkandžių klausimą, pasirūpinti ne tik šampanu, bet ir vandeniu. Jaunikio švarko atlape turėti pinigų, jų kartais prireikia norint fotografuotis išskirtinėse vietose.

Suplanuoti 

Dar prieš vestuves reikėtų pasikalbėti su fotografu, aptarti ar net susirašyti akcentus, kurie būtinai turi būti nufotografuoti: desertų stalas, pasitikimo akimirka, iš Amerikos atvažiavusi seniai matyta teta su šeima ir kita. Laikas šventės dieną taip greitai prabėga, o iš naujo visko nepakartosi.

Būti originaliems

Norėdami turėti unikalias vestuvių nuotraukas atraskite mėgiamą veiklą ar vietas, kurios judviem kelia daugiausiai sentimentų. Mėgstate gaminti? Puiku, degustacinė vakarienė prabangiame restorane gali būti puikus fotosesijos fragmentas. Turite silpnybę motociklams ar arkliams? Pasinaudokite tuo. Juk vestuvinė fotosesija neįpareigoja atkartoti pozų gražiausiose miesto vietose. Būkite savimi, prisiminkite, kokie pomėgiai jus labiausiai suartina, džiaukitės vienas kitu ir mėgaukitės akimirka.