» Apie mus Orange fiesta

 

Sveiki, esu Erika Semaško – Orange Fiesta įkūrėja. Jau daugiau nei dešimt metų dirbu renginių versle. Savo karjerą pradėjau vešbutyje Le Meridien Vilnius 5* (dabar Vilnius Grand Resort), vėliau dirbau viloje Erarichi (atsiliepimai https://www.facebook.com/orangefiesta.lt/reviews/?ref=page_internal ), kur gavau didžiulę patirtį renginių organizavime, planavime ir koordinavime.

Į Jūsų duris beldžiasi šventė? Puiku! Tai reiškia, kad kartu su švente atkeliauja ir džiaugsmas. Tegul šio džiaugsmo netemdo rūpesčiai. Džiaugsmas, tartum saulė, turi spinduliuoti šilumą ir dovanoti šviesą. Bet kaip saulę gali uždengti lyg ir nesimatę horizonte debesėliai, taip ir menkiausios smulkmenos gali sugadinti svarbiausios jums šventės nuotaiką.

Neleiskime, kad taip atsitiktų. Kaip ir kiekviename darbe, taip ir vestuvėse būtinas vestuvių planavimas. Juk tik suplanuotas, tinkamai parengtas darbas duoda geriausius rezultatus. O tinkamas, apgalvotas vestuvių planavimas neleis, kad menkos, iš pirmo žvilgsnio lyg ir nereikšmingos smulkmenos, sugadintų jums nuotaiką. Planuokime ir jūsų šventė bus be jokio debesėlio. Būtent tokią saulėto džiaugsmo šventę Jums siūlome mes – Orange Fiesta.

Orange Fiesta – tai renginių organizavimo įmonė. Mūsų veiklos centre – vestuvių planavimas ir organizavimas, asmeninės, šeimos šventės, įmonių šventės ir įvairūs vakarėliai. Neturite vestuvių idėjos? O gal jums jau yra tekę dalyvauti daugybėje savo draugų, giminaičių vestuvių ir , atleiskit už pastebėjimą, kad jos pasirodė labai panašios vienos į kitas, o jums juk taip norisi savos, nepakartojamos ir išskirtinės šventės. Ką gi, puiku, nes juk galima suorganizuoti ir netradicines vestuves. Mes organizuojame renginius nuo vestuvių idėjos sumanymo iki jos įgyvendinimo. Žinoma, Jūs galite pasiūlyti savo idėją, viziją – mes padarysime viską, kad ji taptų tikrove, atitinkančia Jūsų lūkesčius, poreikius, nuotaiką, stilių. Ir tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodytų neįmanoma, rezultate bus puikios netradicinės vestuvės. Galime drąsiai teigti, kad netradicinės vestuvės ir vestuvių idėjos, puikiai dera tarpusavyje, o rezultatas tas, kad dalyvavusiųjų jose atmintyje tikrai ilgam išliks patys maloniausi prisiminimai.

Orange Fiesta komandoje dirba veiklūs, kūrybingi, savo darbą mylintys ir puikiai jį išmanantys žmonės, savo srities specialistai. Mūsų komanda nebijo iššūkių, drąsiai prisiima atsakomybę, tiki Jūsų šventės sėkme ir visada yra šalia. Mūsų „arkliukas“, organizuojant įvairius renginius – dėmesys smulkmenoms ir nebūtinai tik toms, kurios kainuoja. Juk būtent iš mažų detalių sukuriamas šventės paveikslas, o kartu ir šventės rezultatas. Todėl esame tvirtai įsitikinę, kad įspūdingos šventės sėkmė slypi būtent smulkmenose. Deja, smulkmenos, kurios mielos ir artimos jums, gali imti ir sugadinti visą šventę, o jei ta šventė-vestuvės…Būtų labai apmaudu, tiesa? Galime jums pagelbėti. Išeitis paprasta – vestuvių organizatoriai. Neišsigąskite, jie tikrai neužgoš jūsų šventės individualumo, asmeniškumo. Vestuvių organizatoriai tiesiog nuims nuo jūsų pečių daugybę darbų ir rūpesčių, kurių, ruošiantis vestuvėms, tikrai pakanka. Įvairiose renginių organizavimo srityse dirbame beveik dešimtmetį, todėl puikiai išmanome tai, ką darome. Ilgametė patirtis suteikė tokių žinių, kurių niekur neįmanoma įgyti – tai realių darbų pamokos, patikrintos laiko ir puikiai įvertintos mūsų klientų.

Tikime, kad mūsų įdirbis ir profesionalumas pavers Jūsų norus realybe, kupina nepakartojamų akimirkų, džiaugsmo, nuoširdžios šilumos. O ar gali būti kitaip? Juk mes – Orange Fiesta!