» Ką daro vestuvių koordinatorė Orange fiesta

Ką daro vestuvių koordinatorė

Yra daugybė nuotakų, kurioms vestuvių planavimas teikia be galo daug džiaugsmo. Pasirinkdamos įvairiausius netradicinius ar tradicinius sprendimus jos susikuria nepriekaištingą išsvajotą šventę. Visa tai puiku, tačiau lauktąją dieną neretai norisi rasti žmogų, kuris pasirūpintų  visais organizaciniais klausimais: kontroliuotų tiekėjus, su jais atsiskaitytų, laikytųsi dienotvarkės, spręstų nenumatytas situacijas. Įsivaizduokite, kiek streso sukelia vėluojantys fotografai, laikus neparuoštas užkandžių stalas ar užgrojusi neteisinga vestuvinio šokio muzika. O kur dar nulūžę batų kulnai ar nuleista mašinos padanga.

Neretai vestuvių dienos koordinavimui pasirenkami liudininkai, mamos ar sesės, tačiau jiems tai nemažiau svarbi šventė ir geriau šiems darbams rasti pašalinį žmogų. Tai gali būti draugė, kolegė, tačiau paprastai rekomenduojama tokį darbą patikėti patyrusiai profesionalei. Ji žino, kaip greitai ir be streso spręsti nenumatytas situacijas, prireikus gali rekomenduoti alternatyvius tiekėjus, padeda tinkamai pasiruošti.

Pagalba ruošiantis šventei

Koordinatorė nėra vestuvių planuotoja, ji neieško paslaugų tiekėjų, nerenka vestuvių vietos, neužsakinėja vestuvinio torto. Tai pagalba nuotakai rengiant dienos planą. Koordinatorė atkreipia dėmesį į kartais pamirštamus niuansus: ar numatyta vieta personalo persirengimui, ar užsakytos maisto porcijos visą dieną dirbančiam personalui, ar numatyta vieta fotosesijai lietaus atveju. Koordinatorė padeda sudėlioti ,,taimingo planą”, paruošti dokumentaciją fotografams. Šiuos ir daugiau klausimų reikėtų įvertinti dar prieš vestuvių šventę.

Dešinioji ranka vestuvių dieną

Kad nuotaką rytą pradėtų be streso dienos koordinatorė rūpinasi, kad visi tiekėjai atvyktų laikų ir kokybiškai atliktų savo darbą. Surenka ir į vietą pristato reikalingus daiktus. Koordinuoja dienos eigą, užtikrina, kad nuotaka atvyktų laiku, pasitinka svečius, rūpinasi, kad sklandžiai praeitų vakaro programa.

Sudėliotos smulkmenos

Yra daugybė darbų apie kuriuos norisi negalvoti. Ant stalų atsirandančios stalo kortelės, matomose vietose kabinami sėdėjimo planai, pagal eskizus sudėliotos dekoracijos. Yra du būdai išvengti tokio tipo rūpesčių savo vestuvių dieną: labai gerai sudėlioti ir išskirstyti darbus patikimiems svečiams arba patikėti tai profesionalams.

Sklando mitas, kad koordinavimo paslaugos kainuoja brangiai. Tačiau išleidus tūkstančius vedėjams, fotografams ir dekoracijoms keli šimtų ramybei šventės dieną atrodo tikrai nedidelė suma. Juk vestuvių šventė, paprastai, būna kartą gyvenime, tad leiskite sau mėgautis.